Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová v bolestech… Skončila v nemocnici a musela na sál!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 28 fotografií
operace
Na úvod letošního roku jen tak nezapomene Agáta Prachařová (33), která neplánovaně skončila v nemocnici a musela na operační sál. A to kvůli zánětu slepého střeva, který v posledních dnech někdejší modelku trápil.

Agáta si vyrazila na hory, kde si užívala sněhové pokrývky, lyžování, ale třeba i jízdy na sněhovém skútru. Jenže dlouho si zimní radovánky neužila, když ji začalo bolet v oblasti břicha. Když se dostavila do nemocnice, rovnou si ji tam nechali.

„Někdo si na horách zlomí nohu a někdo dostane zánět slepáku. Jsem po operaci a ok. Akorát teď tak týden nebudu úplně funkční. Takže se všem omlouvám a dieta, která nebyla jako předsevzetí naplánovaná, může začít,“ uvedla Agáta a svá slova doplnila snímkem, na němž je vidět nemocniční strava.

Úvod roku tak pro Agátu nebyl zrovna nejlepší, ale sama pevně věří, že ji z nemocnice propustí co nejdříve a její zdravotní stav se bude jen zlepšovat.

Související články

Další články