Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová ukázala tajné tetování! Co přesně znamená?

Agáta ukázala tetování.
+ Dalších 18 fotografií
Rebelka Agáta Prachařová (32) je dvojnásobnou maminkou a na své děti je náležitě pyšná. Dokonce tak, že první písmenko ze jména svého syna Kryšpína si nechala vytetovat na prst. Decentní "K" jí zdobí pravou stranu prostředníčku.

Agáta nedávno eXtra.cz prozradila, že po porodu dcery Mii dokázala shodit parádních 18 kilogramů. Bývalé modelce to moc sluší, a i proto se pochlubila několika snímky na svém Instgramu, na nichž odhalila svá parádní stehna.

O tom, že Agáta své dvě děti miluje, svědčí i to, že se nechala tetovat. Nikoliv pro obdiv druhých, ale skromně pro sebe. A písmeno „K“, které je skryto na prostředníčku její ruky, o tom jasně vypovídá.

Tmavovláska má syna Kryšpína z předchozího vztahu s Mirkem Dopitou, dceru Miu porodila před několika měsíci manželovi Jakubu Prachařovi. Agáta se netají tím, že by do budoucna chtěla ještě třetího potomka. To je zatím ale otázka budoucnosti.

Mohlo by vás zajímat

Další články