Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Agáta Prachařová ukázala sestru Kordulu (14): Z malého písklete roste krásná modelka

Agáta Prachařová ukázala sestru Kordulu (14): Z malého písklete roste krásná modelka
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Na sociálních sítích ukázala Agáta Prachařová (34) svoji mladší sestru Kordulu (14), která by se klidně mohla vydat ve šlépějích své starší sestry. Čtrnáctiletá Kordula roste do krásy a nikdo by se nedivil, kdyby se rozhodla pro dráhu modelky. Krásná je na to dost.

Agátě Prachařové (35) roste v mladší sestře Kordule velká konkurence. "Achjo, mládí nezastavíš. A ne, když je sestra hezčí, nevadí mi to," posteskla si vtipně Agáta na sociálních sítích a má pravdu. Dcera Veroniky Žilkové Kordula už dávno není malá holka, ale mladá slečna, která roste do krásy.

Po rozchodu s Jakubem Prachařem (36) Agátě nevyšly dva další vztahy, a proto se teď co nejvíce zaměřuje na svoji velkou rodinu. Kordule je teprve čtrnáct let, ale už za svůj vzhled sklízí ohromné pochvaly od lidí.

"No, dobře se vyklubala z té malé brýlaté holčičky. Je nádherná," píše jedna z komentujících pod společnou fotku Agáty a Korduly. "Kordula má skvěle našlápnuto stát se modelkou. Geny dělají svoje," píše další. Do galerie se můžete podívat na to, jak šel s malou Kordulou čas.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy