Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová ukázala konečně bříško! Udrží těhotenský pupek Prachaře doma?

Zdroj: profimedia
+ Dalších 28 fotografií
Agáta Prachařová ještě žije! A dokonce to vypadá na to, že už nebude chudinka malá na kapačkách...

Modelka Agáta Prachařová (31) po mnoha týdnech konečně vychází ven mezi lidi. Nejdřív si střihla malou roli nevěsty při natáčení videoklipu skupiny The Tap Tap po boku zkušené herečky Dády Patrasové (60) a pak se opět dala do propagace toho nejdůležitějšího a zároveň nejzajímavějšího, co má. Těhotenské bříško!

Týdny a týdny neshod, údajných nevěr, rodinných intrik, tak tohle všechno Agátu stálo poslední dobu plno slz Na ty, jak se zdá, svého manžela Jakuba Prachaře (33) nakonec utáhla, protože tento manželský pár stále bydlí pohromadě. Agáta tím pádem poslední dobou vypadá vyrovnaněji, už nemarodí s chřipkou, a navíc konečně vystavuje svůj těhotenský pupík.

Ano, za chvíli tu budeme mít šťastné rodinné foto čtyřčlenné rodinky Prachařů a možná i s oběma tchyněmi pohromadě! To bude teprve horor! Jak se po takové mediální válce bude moct paní ministrová Veronika Žilková kouknout Daně Batulkové do očí? Podle Veroniky Žilkové je totiž Dana Batulková šmírák, který se naboural chudince Agátě do Facebooku a tím odhalil její nevěru. No, co si budeme povídat, Homolkovi jsou proti tomuhle hadr!

Související články

Další články