Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Agáta Prachařová to vidí růžově: Užívá si rozvod a svěřila, jaká pozitiva přináší

Agáta Prachařová
Zdroj: Showpix
+ Dalších 5 fotografií
Rozvod
Od rozchodu jednoho z nejvýraznějších párů českého showbyznysu už uběhl nějaký ten pátek. Agáta Prachařová (34) se z toho nehroutí, ba naopak. Rozvod si docela užívá a sama uznala, že to nese řadu výhod. Co prozradila?

Když Jakub Prachař (36) opustil Agátu a děti, spustil se ohromný poprask. Od jejich rozchodu už uběhla řada měsíců, ale oficiálně jsou stále manželé. Rozvod však brzy přijde a Agáta se svěřila, jaké to je.

Užívá si

První vztah po rozchodu s Prachařem Agátě vydržel 4 měsíce. Dnes už má po svém boku nový objev, o kterém se můžete více dozvědět zde. Jakuba, který aktuálně randí s modelkou Denisou Dvořákovou, hodila dávno za hlavu a soustředí se především na děti.

Ačkoli pro někoho může být rozvodové řízení náročné, Agáta si to vcelku užívá. Neztrácí úsměv a na sociální síti se rozpovídala o pozitivech rozvodu.

"Pozitiva rozvodu. Nemusíte nikoho o nic prosit a máte vše hned. Z vašeho rozmazlence se stane parťák a z vás technická žena. Podlahu natírám olejem, ale jen když Mia spí," napsala Agáta v příspěvku na Instagramu. Při slunném počasí se vrhla společně se synem na renovaci zahrady. Podívejte se do fotogalerie, jak si Agáta užívá svobody.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy