„Já si myslím, že těhotenství se nedá užívat, a ten, kdo tvrdí, že si ho užívá, lže, protože na tom není nic skvělého,“ svěřila se v rozhovoru Agáta. To je trochu smutné tvrzení na matku Agátu! Co by tomu řekly ostatní maminky?

Navíc si myslí, že druhé těhotenství je ještě horší než to první. Postupně prý ruší všechnu práci, kterou si nabrala, protože ji nezvládá. Té si prý nabrala více, než by mohla zvládnout, a na nějaký odpočinek už nezbývá vůbec čas. Při prvním těhotenství alespoň prý mohla pracovat do noci, dneska chodí spát v osm a vstává v šest ráno.

Podle svých slov práci ale neomezí úplně. „Zjistila jsem už ale, že bych měla omezit focení v šatech, ve kterých bych neměla vypadat, že jsem těhotná.“ Ano, to je tedy objev. Aguš začíná čtvrtý měsíc těhotenství a už ví i pohlaví miminka, to ovšem veřejnosti odmítá sdělit.

S rodinou se také nemohou dohodnout na jméně, ale když bude nejhůř, odevzdá v porodnici papír se jménem sama, aby jméno případně mohla ještě přeškrtat. Při prvním porodu to tak prý již praktikovala.

Agáta mlčí nejen o pohlaví miminka, ale i o tom, jak se vyvíjí vztah s manželem Jakubem Prachařem. Tomu totiž tak vehementně zahýbala, že se dodnes spekuluje, jestli je potomek vůbec jeho.