Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová: Těhotenství se nedá užívat, kdo tvrdí, že si ho užívá, lže!

+ Dalších 30 fotografií
Vypadá to, že Agáta Prachařová snáší druhé těhotenství hůře než to první. Rozpovídala se o tom v rozhovoru pro Luxury Life Prague. Těhotenství ji prý nesmírně vyčerpává, je podrážděná a všechno ji štve. Navíc jí vadí, že se nemůže naplno věnovat své práci tak, jak by chtěla.

„Já si myslím, že těhotenství se nedá užívat, a ten, kdo tvrdí, že si ho užívá, lže, protože na tom není nic skvělého,“ svěřila se v rozhovoru Agáta. To je trochu smutné tvrzení na matku Agátu! Co by tomu řekly ostatní maminky?

Navíc si myslí, že druhé těhotenství je ještě horší než to první. Postupně prý ruší všechnu práci, kterou si nabrala, protože ji nezvládá. Té si prý nabrala více, než by mohla zvládnout, a na nějaký odpočinek už nezbývá vůbec čas. Při prvním těhotenství alespoň prý mohla pracovat do noci, dneska chodí spát v osm a vstává v šest ráno.

Podle svých slov práci ale neomezí úplně. „Zjistila jsem už ale, že bych měla omezit focení v šatech, ve kterých bych neměla vypadat, že jsem těhotná.“ Ano, to je tedy objev. Aguš začíná čtvrtý měsíc těhotenství a už ví i pohlaví miminka, to ovšem veřejnosti odmítá sdělit.

S rodinou se také nemohou dohodnout na jméně, ale když bude nejhůř, odevzdá v porodnici papír se jménem sama, aby jméno případně mohla ještě přeškrtat. Při prvním porodu to tak prý již praktikovala.

Agáta mlčí nejen o pohlaví miminka, ale i o tom, jak se vyvíjí vztah s manželem Jakubem Prachařem. Tomu totiž tak vehementně zahýbala, že se dodnes spekuluje, jestli je potomek vůbec jeho.

Mohlo by vás zajímat

Další články