Agáta Prachařová škrtla chlapy ze života a září: Promluvila o dětech a pubertě Korduly
Agáta Prachařová (35) se nedávno rozešla s kameramanem a umělcem Markem Niessnerem, ale podle všeho jí být bez partnera svědčí. Modelka je sice v jednom kole a Kryšpín s Miou jí dávají pořádně zabrat, ale nikdy snad nevypadala lépe.
Sympatická máma na plný úvazek se nechala slyšet, že výchova Mii a Kryšpína je velmi odlišná „Je to úplně jiné. Kryšpínovi je úplně všechno jedno. Mia je taková důsledná. Pořád chodí a zavírá dveře nebo skříně, uklízí, srovnává si oblečení. A ti chlapi jsou v tomhle mimoni. Je to diametrálně jiné,“ řekla eXtra.cz Agáta.
Na modeling ať kašle!
Agáta se nedávno na sociálních sítích pochlubila sestrou Kordulou, která už dávno není malá holka, ale roste z ní krásná slečna, která by se z fleku mohla živit modelingem. Agáta, která má přece jenom s modelingem spoustu zkušeností, mladší sestře tuhle branži nedoporučuje.
„Já bych byla ráda, kdyby studovala a na tohle by se vykašlala. Kordula má možnost v Izraeli studovat mezinárodní školu, tak je to určitě lepší věc než dělat přiblbou modelku v České republice,“ dodala Agáta. A pokud vás zajímá, co říká na pubertu Korduly, podívejte se na reportáž.
Související články

Hanychová se plácla přes kapsu. Kryšpínovi koupila luxusní byt za 11 milionů. Teď s ním má ale jiné plány

Rvačka Soukupa s Dopitou: To nemyslí vážně, kroutí hlavou advokát nad závěry policie proti oběma

Zamčená branka při bitce Soukupa s Dopitou: Policie z incidentu vynechala zásadní moment

Agáta vystrojila Mie Prachařové kouzelnou oslavu narozenin. Luxusní výzdoba, pohádkový dort i celá rodina pohromadě
