Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová si našla nového chlapa: Jakub Prachař je dávnou minulostí

Agáta Prachařová si našla nového chlapa: Jakub Prachař je dávnou minulostí
Zdroj: Instagram Agáty Prachařové
+ Dalších 13 fotografií
Nová láska
Agáta Prachařová (35) dnes na sociálních sítích představila nového chlapa. K fotografii připsala zamilovaný citát a podle jejího výrazu lze usoudit, že je konečně opravdu šťastná. Rozvod s Jakubem Prachařem (36) ji nejspíš vůbec netrápí a užívá si chvíle se svou láskou.

"Láska je vážná duševní choroba," napsala Agáta Prachařová (35) citát od řeckého filozofa Platóna k fotografii na svých sociálních sítích. Na ní se po boku své nové lásky culí od ucha k uchu. Kdo je tajemný krasavec na fotce se však zatím neví. "Potvrdím vám jen to, že je to můj nový chlap,“ řekla pro eXtra.cz Agáta s tím, že nic víc rozhodně prozrazovat nebude.

Přátelé i fanoušci nezapomněli zamilované modelce k novému vztahu pogratulovat. K těm se přidala i herečka ze Slunečné Eva Decastelo. "No konečně," napsala pod roztomilou fotografii. Agáta před pár týdny na sociálních sítích ukázala dva muže, kteří si s jejím synem Kryšpínem hráli na zahradě. Spekulovalo se proto, zda náhodou s jedním z nich není ve vztahu.

Agáta se nedávno redakci eXtra.cz svěřila, že rozvod s Jakubem Prachařem (36) ji natolik ovlivnil, že už se nejspíš neplánuje znovu vázat. Na druhou svatbu tak tehdy neměla ani pomyšlení. Dnes tomu však může být úplně jinak. Na to, zda pohledný muž Agátu k sňatku nakonec přemluví, si ale asi budeme muset ještě chvíli počkat.

Související články

Další články