Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Agáta Prachařová si naordinovala drsný detox: Co jí k tomu radí Radka Třeštíková

Agáta Prachařová si naordinovala drsný detox: Co jí k tomu radí Radka Třeštíková
Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
nový začátek
Agáta Prachařová (34) v současné době prochází složitým obdobím. Snaží se mít za sebou co nejrychleji rozvod se svým stále ještě manželem Jakubem Prachařem (36) a do toho začíná novou životní etapu. Alespoň o tom informovala prostřednictvím sociálních sítích a rovnou si naordinovala přísný detox, který chce dodržet. Někteří jsou ovšem toho názoru, že si na sebe ušila pořádný bič, který se neslučuje se zdravým životním stylem.

Agáta Prachařová (34) po rozchodu s Jakubem Prachařem (36) nemohla natrefit na toho pravého. První vztah po rozpadu manželství, s pohledným makléřem, nevyšel. Bývalá modelka se vyjádřila, že se rozešli jako kamarádi a Zdeňkovi přeje jenom štěstí.

„Byli jsme spolu čtyři měsíce. Byla to romantika, ale rozešli jsme se jako přátelé. Měli jsme každý jiné názory na život a pro mě vždy budou prioritou děti,“ řekla redaktorovi eXtra.cz. Zanedlouho se ale ukázalo, že Agáta po rozchodu dlouho nesmutnila.

Agátiným novým přítelem je fotograf Marek Niessner, který má z předchozích vztahů dvě děti. Dohromady tak tvoří skutečně početnou partu a jak se sama Agáta nechala před časem slyšet, další dítě rozhodně neplánuje a to není jediné razantní rozhodnutí, které v poslední době udělala.

Před pár dny informovala fanoušky na sociálních sítích, že začíná nový život a chce vyzkoušet pořádný detox. "Od 22. 4. 2020-22. 4. 2021 jsem se rozhodla udělat roční detox. Žádné vepřové, žádná mouka, žádný alkohol, žádný umělý cukr. Tak schválně," napsala na Instagram.

"Já bych to asi vyřazovala postupně, už jen bez toho přidaného cukru je to úlet a je těžké to ukontrolovat, když vysadíš i maso, budeš už totálně bez energie, no, držím palce," napsala Agátě spisovatelka Radka Třeštíková a další lidé se k ní přidali.

Ostatní drží matce dvou dětí pěsti a věří, že to zvládne. "Nenech si do toho kecat. Věřím ti," vzkázala jedna z fanynek.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy