Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová si manžela dokonale OMOTALA kolem prstu: POSLUŠNĚ vybírá vybavení pro miminko!

Všechno je zase v pořádku!
Zdroj: instagram
+ Dalších 39 fotografií
U Prachařových přešla ta nejdivočejší bouřka a teď se zase mají sluníčkově. Nevěra odpuštěna, rozvod ani stěhování se nekonají a Jakub Prachař poslušně vybírá vybavení pro miminko. Jak to jenom ta Agáta dělá?

Jak se zdá, tak manželská krize u Prachařových je zažehnána. Agáta Prachařová (32) nejspíše vynaložila všechny možné síly a triky na to, aby svého manžela Jakuba zpracovala a postavila na svou stranu.

Ještě nedávno si Jakub Prachař (33) balil kufry, stěhoval se z jejich společného domu a hlásal něco o rozvodu. Jenomže jak se zdá, tak momentálně je všechno jinak. Jakub přidal na svůj Instagram fotku, jak vybírá postýlku pro nový přírůstek do rodiny.

Žádný bouřlivý rozvod ani stěhování se nekonají, Agátě je nevěra odpuštěna a teď si zase budou hrát na spokojenou a dokonalou rodinku. Jakub musí být do Agáty opravdu hodně zamilovaný, protože ještě před několika týdny trval na testech otcovství.

Nyní se naštvaný Jakub proměnil opět v milujícího manžela, který se těší na příchod miminka. No tak snad jim ta idylka na nějakou dobu vydrží.

Související články

Další články