Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Agáta Prachařová se smířila s rozvodem: Tři jsou super rodina, Jakuba nepotřebuju

Agáta Prachařová
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
rozvod
Bývalá modelka a podnikatelka Agáta Prachařová (34) je už s rozvodem s Jakubem Prachařem (35) smířená. Po hádkách a naschválech přichází období rezignace, kdy se Agáta uklidnila, hodila smutek za hlavu a začíná si svobodu jen s dětmi užívat. K tomu jí napomáhá i prostředí, kde se momentálně i s dětmi nachází. Kde jinde než u maminky Veroniky Žilkové (58) v Tel Avivu.

"Konečně klid... já a moje děti... nic není víc," napsala smířená Agáta (34) ke snímku z pláže. Jen měsíc po začátku školy sbalila dceru i syna a opět vyrazila směr Izrael, kde se cítí momentálně víc doma než v domě, který s Jakubem před pár lety postavili.

Že je jejich rozvod na spadnutí, potvrdila i sama Veronika Žilková, a tak už nikdo nedoufá, že ti dva se dají ještě někdy dohromady. Agáta si začíná život bez partnera užívat a přichází na to, že i matka s dětmi jsou rodina a z jejích slov je cítit smíření a klid, který by v nefungujícím manželství jen těžko hledala.

Agáta, která od května tráví víc času na Blízkém východě než v Čechách, přidává čím dál častěji ke svým fotografiím na Instagramu hashtagy typu #lepsibytsamanezsnekymztracetcas či #3jsousuperrodina.

Někdejší Vicemiss už asi zkrátka pochopila, že bojovat za něco, co už není, je zbytečná ztráta energie. Snad tedy rozvod manželů Prachařových proběhne hladce a Agáta zůstane nadále vyrovnaná a v pohodě pro své dvě děti Miu (2) a Kryšpína (8). Ostatně už nějakou dobu si říká svým dívčím jménem - Agáta Hanychová.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy