Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová se s tím po porodu nepáře: Takhle drsně setřela své fanoušky

Agáta Prachařová se s tím nepáře!
+ Dalších 12 fotografií
Čerstvá maminka malé holčičky Mii Agáta Prachařová bude mít sice dost práce, aby ukočírovala dvě děti, ale její pověstná prořízlá pusa jí zůstala. Pár dní po porodu svým fanouškům na sociálních sítích posla docela drsný vzkaz, který mluví za vše.

Teprve před pár dny porodila Agáta Prachařová (32) své druhé dítě, nádhernou dceru Miu, a jak se zdá, tak už je zase v plné síle. Sotva si stihla odpočinout od náročného porodu, tak už je opět plně aktivní na sociálních sítích a na své fanoušky jde pěkně zostra.

„Kdo nemá rád děti a všechno kolem nich, tak ať mě už nesleduje, děkuji,“ napsala rázně na svůj Instagram. Agáta tím chtěla nejspíše naznačit, že jestli někdo očekává, že bude svoji sociální síť plnit vyprsenými fotkami, tak je hodně na omylu.

Manželka Jakuba Prachaře (34) se teď bude hodně otáčet, protože dvě děti dají zabrat. Takže se na jejím profilu budou v nejbližší době objevovat spíše než odhalené fotky rady a tipy pro maminky. A kdyby s tím měl někdo problém, tak ho posílá někam raději už nyní.

„Takže povinná výbava pro kojící matky. Slepičí vývar a hydrogelové polštářky. Neznala jsem při Kryšpínovi a můžu doporučit všem,“ dodává. Z kdysi nespoutané rebelky se zkrátka stala máma na plný úvazek.

Mohlo by vás zajímat

Další články