Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová se pustila do kojících matek: Na sociálních sítích tím rozpoutala peklo

+ Dalších 32 fotografií
kojení
Agáta Prachařová (34) udělala něco, co se dá přirovnat k píchnutí do vosího hnízda. Promluvila o kojení, na které má jasný názor - kojit děti je nutné jen do půl roku a kojení tříletých dětí je podle ní úchylné. Tím rozpoutala na sociálních sítích peklo a lidé se slovně přetahují o to, kdo má na kojení správný názor.

Kojení je velmi ožehavé téma, které vždy rozproudí diskuzi. Toho si je zřejmě dobře vědoma i Agáta Prachařová, která v rozhovoru pro server Blesk.cz na toto téma otevřeně promluvila. „Když některé ženy nemají mléko vůbec, nemusí hned páchat sebevraždu,“ začala modelka jemně.

Ostrých slov se Agáta nikdy nebála a nejinak je tomu i dnes. „Kojení do tří let mi přijde prostě úchylné, to klidně řeknu, i když mě za to asi některé matky budou chtít sežrat. Prostě mi to nepřipadá v pořádku,“ uvedla Prachařová. Vyjádřit se zřejmě chtěla po zkušenosti, kterou zažila před lety se svým synem. „Když jsem vedla Kryšpína do školky, byly tam matky, které se ptaly, jestli můžou přijít své dítě o přestávce nakojit. To mi přijde nemocné. Jasně, je to každého věc, ale já jsem toho názoru, že když jde dítě do školky, mělo by už k svačině jíst třeba chleba,“ dodala.

Přesně jak řekla, tak se také stalo a některé matky se do ní na sociálních sítích pořádně opřely. Těm ale přišli oponovat lidé, kteří s Agátou souhlasí. Na Facebooku se tak strhla internetová válka, během které se komentující přetahují, čí názor je správný a haní Prachařovou. Na jejich výroky se podívejte v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články