Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová se brutálně pustila do Tomia Okamury: Takhle mu nenadávali ani v dětském domově!

Agáta pořádně naložila Tomiovi.
Zdroj: Profimedia/repro ČT24
+ Dalších 39 fotografií
Agáta Prachařová (32) nikdy nešla pro ostrá slova daleko, ale nikdo netušil, že se dokáže trefně vyjadřovat i k politickým otázkám. Když se Tomio Okamura (45), předseda parlamentního hnutí SPD vystupujícího proti uprchlíkům, pustil do vlády Andreje Babiše (63) v demisi, nenechala na něm manželka Jakuba Prachaře (34) nit suchou!

Tomio Okamura (45), který má spoustu příznivců i znechucených odpůrců, dostal naloženo od modelky a mámy na plný úvazek Agáty Prachařové (32).

„Jak jsem již řekl hned po útoku na Sýrii, považuji útok USA, Francie a Velké Británie za porušení mezinárodního práva. Hnutí SPD odsuzuje v této věci stanovisko ministrů české vlády a premiéra České republiky Andreje Babiše. V této souvislosti vyzýváme ministra zahraničí Stropického a ministryni obrany Šlechtovou k okamžité demisi,“ stálo v prohlášení Okamury, na které Agáta reagovala.

Pravidelný glosátor dění v české politice Tomáš Břínek si správně povšiml faktické chyby v Okamurově textu. Vláda Andreje Babiše (63) totiž už dávno v demisi je.

A právě pod fotku, kterou si vyvěsil na Instagram, napsala Prachařová. „Čurák,“ vystačila si Agáta s pouhým jedním slůvkem.

Těžko říct, zda modelka Okamuru vulgarismem očastovala právě kvůli chybě, anebo pro všechny jeho aktivity z poslední doby. Každopádně necháme na vás, do jaké míry je její poznámka namístě, anebo za hranou.

Související články

Další články