Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Agáta: ROZVOD! Prachař jí vrazil dokonalou kudlu do zad!

Agáta asi bude brzy zase slečna Hanychová.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie

Tak to je gól. Před chvílí jsme psali o románku Inny Puhajkové a hokejisty Jiřího Tlustého, který je již minulostí, aby za pár chvil vyšlo najevo, že Tlustý, toho času zámořská a zámožná hvězdička NHL, dostal po Inně dokonce i největší rebelku českého šoubyznysu!

Server Super.cz totiž disponuje informacemi, že neřízená střela Agáta Prachařová (29) podvedla svého manžela Jakuba Prachaře (31), který dokonce zavolal do tamní redakce, která Agátu dlouhodobě „hejtuje“, a krizi ve vztahu potvrdil!

A Agáta, jak je jejím zvykem, šla po nové a daleko bohatší hokejové kořisti hodně tvrdě. S Tlustým se totiž podle Prachaře spustila nedávno, když byla na dovolené v USA, a ani po návratu si prý neodpustí, aby mu vypisovala. Hokejista z ní má ale údajně srandu a nebere jejich románek vážně, zatímco Aguš hledá rovnou pro syna nového taťku. A Prachař si bude muset hledat novou ženu.

My už máme její vyjádření. A samozřejmě vám jej brzy přineseme, připravte si kapesníky.

Související články

Další články