Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Agáta Prachařová prověřuje vztah: S přítelem Tomášem odletěla na první dovolenou

Agáta Prachařová prověřuje vztah: S přítelem Tomášem odletěla na první dovolenou
Zdroj: Instagram/Agáta Prachařová
+ Dalších 19 fotografií
dovolená
Agáta Prachařová (35) si užívá první dovolenou se svou novou láskou Tomášem. Společně se rozhodli poznávat krásy španělské Mallorcy. O její dvě děti Miu a Kryšpína se postarají jejich otcové, a modelka tak bude mít více času na romantické večery.

"Říká se, že první dovolená vztah prověří. Tak jedeme prověřovat," řekla pro Super.cz Agáta Prachařová (35), která je až po uši zamilovaná do svého nového přítele, filmového producenta Tomáše. Pár společně odletěl na španělský ostrov Mallorca, kde si budou užívat bez dětí. Dvojnásobná maminka se rozhodla dát si volno, a proto Miu a Kryšpína svěřila jejich otcům Jakubovi Prachařovi (37) a Mirkovi Dopitovi

Novou lásku představila modelka svým fanouškům na sociálních sítích už v srpnu a dočkala se spousty gratulací. „Ten mužskej vypadá jako správný Chlap! Věřím, že nezklame a že je konečně ten Top,“ napsala sledující pod snímek. V komentářích se vyjádřila i herečka Eva Decastelo (41). "No konečně," napsala. Už tehdy Prachařová jen zářila a romantickou fotografii podpořila citátem od řeckého filozofa Platóna, který zní, že láska je vážná duševní choroba. "Jsem šťastná," dodala modelka pro Super.cz.

Přestože Agátin vztah nabírá na obrátkách, stále není rozvedená se svým manželem Jakubem Prachařem, se kterým má dceru Miu. Rozvodové řízení je ale téměř u konce, a modelka tak brzy ponese své staré příjmení Hanychová. Dříve redakci eXtra.cz uvedla, že na další svatbu už nemá ani pomyšlení. Názor ale může po boku nového partnera zase změnit.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy