Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Agáta Prachařová prošla radikální proměnou: Po 17 letech jsem sundala vlasy, hlásí

Agáta Prachařová prošla radikální proměnou: Po 17 letech jsem sundala vlasy, hlásí
Zdroj:
+ Dalších 11 fotografií
nový účes
Agáta Prachařová (35) se rozhodla pro zásadní změnu. Po ukončení vztahu s Prachařem (37) začala nový vztah, a teď dokonce změnila účes. A to opravdu radikálně. Agáta si nechala vlasy zkrátit o více než polovinu a rozhodla se i pro zesvětlení. A moc jí to sluší! Kdo ji k takovému kroku vůbec ‚dokopal‘?

Že by z Agáty Prachařové mohla být někdy blondýna? Samozřejmě že ano. "Já to miluju. Poslední fotka s vlasama. Teda bez vlasů. Skoro bloncka," pochlubila se Agáta na Instagramu. Už před pár dny sdílela fotky, kde si pochvaluje svůj nový účes. Po zhruba 17 letech, jak sama napsala, zkrátila vlasy. A to opravdu o dost. "Jsem sundala vlasy. Aneb když posloucháš svýho kluka," napsala.

Agáta opravdu prokoukla. Přestala se skoro malovat, pořád se usmívá, přítel Tomáš si ji hýčká a teď se díky němu odhodlala sundat i nastavené vlasy. A dostat se z její tmavé barvy do téměř blond dá spoustu práce. Agátě to teď moc sluší a vypadá velmi šťastně. Poté, co se rozhodla od Prachaře odejít, přichází stále s něčím novým. Modelka se věnuje hlavně svým dětem a sama sobě. Vrátila se dokonce ke svému dívčímu jménu.

Když jsem šťastná, žeru, směje se Agáta

Agáta navíc asi pocítila, že se mění její tělo. "Proč vždycky, když jsem šťastná, tak žeru? Rozchody mi sluší víc, ale teď ho nechci," svěřila se modelka na sociálních sítích s tím, že je připravená začít tvrdší režim. Na dovolené si ale nezdravé mlsání ještě užívala. "Jdu si dát zmrzku. Teď ještě můžu," přiznala. Dvojnásobná maminka malé Mii a Kryšpína ale vypadá stále dobře a kila nahoře nejsou na její postavě vůbec vidět.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy