Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová pro eXtra.cz prozradila, jak moc miluje Prachaře! Z jejích slov uroníte slzu! JENŽE...

+ Dalších 34 fotografií
Manželství Agáty Prachařové (31) a Jakuba Prachaře (36) prošlo těžkou zatěžkávací zkouškou. Stačilo už jen málo a oba manželé se brzy mohli potkat u soudu, kde by neřešili opravdu nic příjemného. Teď Agáta pro eXtra.cz promluvila, jaká je aktuálně u nich doma situace... A i když je vše momentálně v růžových barvách, hrozí další manželský průšvih!

Pár mileneckých románků a rozvod slavného páru byl málem na světě. Takovou krizí si prošlo manželství Agáty a Jakuba. Redakce se zeptala, jak to po zažehnané krizi v páru teď funguje. "Je vše v pořádku, nic se neděje, nerozvádíme se. Teď právě děláme těsto na perníčky," řekla nám Agáta o prvním společném jídle po hluboké krizi.

I když si Agáta myslí, že už je vše za ní, nemusí tomu tak být. Je totiž evidentní, že Prachařovo chování je velmi proměnlivé, což pochopitelně způsobily Agátiny provalené avantýry s jinými muži. A i když je aktuálně klid, možná jde jen o klid před bouří. Prachař si totiž jistě uvědomuje, že je Agáta ve 4. měsíci těhotenství, ovšem spekuluje se, zda je skutečně otcem, zároveň si uvědomuje svou roli paroháče a opět u něj může dojít k výbušnému stavu. Navíc Kuba prý pořád čeká na výsledky DNA testů, jak zaznělo v pořadu Telebrity. Kuba pořád nevěří, že dítě je jeho...

Pokud tedy Agáta momentálně zažívá domácí romantiku, měla by jistě počítat s tím, že může být během dalších dnů všechno jinak!

Související články

Další články