Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Agáta Prachařová přiznala rozchod: I s Markem to krachlo a zase hned po pár měsících

Agáta Prachařová přiznala rozchod: I s Markem to krachlo a zase hned po pár měsících
Zdroj:
+ Dalších 5 fotografií
rozchod
Agáta Prachařová (35) je po čtvrt roce znovu volná. Vztah s umělcem Markem Niessnerem přestal po třech měsících klapat, a tak se raději domluvili na rozchodu. Podle modelky se nestalo nic dramatického. Agátě zkrátka dlouhodobé vztahy moc nejdou. S předchozím milencem Zdeňkem jí to vydrželo jen o měsíc déle.

Agáta Prachařová (35) se rozešla s umělcem Markem Niessnerem Vypadalo to na velkou lásku, oba ale nakonec zjistili, že by chtěli od vztahu něco jiného.

Prachařová to přiznala webu Super.cz. "Ano, rozešli jsme se. Nic dramatického se nestalo. Prostě prvotní zamilovanost pominula a zjistili jsme, že to neklape tak, jak by vztah klapat měl," svěřila modelka.

Dvojice se spolu přitom nenudila, vychovávala spolu čtyři děti z minulých vztahů. Agáta má syna Kryšpína s Mirkem Dopitou, s Jakubem Prachařem dceru Miu Niessner je otcem dvou dětí, které má ve střídavé péči.

Agáta ještě řeší rozvod s Prachařem, jenž stále není u konce. Tak snad se jí poštěstí a najde si konečně někoho, kdo naplní její představy. Před Markem se o totéž pokoušela s makléřem Zdeňkem Turkem, ani tady to nevyšlo. Vztah jí tehdy vydržel čtyři měsíce...

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy