Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Agáta Prachařová přiznala, co ji nejvíc ničí: Je to horší než rozvod, prohlásila

Agáta Prachařová přiznala, co ji nejvíc ničí: Je to horší než rozvod, prohlásila
Zdroj: archiv Agáta Prachařová
+ Dalších 6 fotografií
smutek
I když už Agáta Hanychová (35) žije nový život po boku současného přítele Marka, má za sebou celkem bolestivé období. Rozvod s Jakubem Prachařem je na spadnutí, což pro nikoho není nic příjemného. Teď ale Agáta prozradila, co je pro ni ještě těžší než rozbitá rodina. Ženy, které jsou maminkami, ji jistě pochopí - ze všeho nejhorší je pro Agátu loučení s dětmi, když odchází na pár dnů ke svým tatínkům.

Agáta (35), jako většina maminek, své děti nade vše miluje a udělala by pro ně cokoliv. Mia a Kryšpín bohužel oba pochází z dnes již nefunkční rodiny, a tak si už odmala musí zvykat na režim "pár dnů u táty, pár dnů u mámy".

Agáta nese odloučení těžce

Více než pro samotné děti je tato situace nepříjemná pro maminky, u kterých děti tráví většinu času. To na sociální síti přiznala i Agáta. V neděli, kdy odevzdávala svou Miu tatínkovi Jakubovi (36), sdílela její fotografii doplněnou dojemným komentářem. "Rozvést se je jedna věc... Nikdy ne úplně příjemná, ale vlastně se to dá přežít, ale nevidět děti pár dnů, to je pro matky fakt šílený... ach jo #bolest," napsala smutná Agáta.

Není v tom sama

S ní souhlasilo hned několik jejích fanynek a sledujících. "Úplně vás chápu. Všichni vždycky říkají, jak je to super, že máte čas na sebe a jak si odpočinete... A člověk jen myslí na to, co děti dělají a jak se vám stýská," napsala k Agátinu příspěvku jedna z maminek. "Jak strojím na odchod, už mi není dobře, přemýšlím, zda otec bude řídit opatrně, hlídat před úrazy dostatečně...," vyjádřila své obavy z předávání dětí další z žen.

Přítelkyně tatínků

Jak ale Agáta nese to, že se jí kromě tatínků o Miu a Kryšpína starají jejich přítelkyně? Jelikož měla v plánu sezvat oba tatínky snad i s jejich protějšky na společné Vánoce, problém s tím zřejmě nemá. Jak sama v jednom z rozhovorů pro eXtra prohlásila, bere život takový, jaký je.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy