Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová o vztahu s Mirkem Dopitou: Chodíme spolu nejen na oběd…

Zdroj: Archiv Agáty Prachařové
+ Dalších 6 fotografií
vyjádření
Agáta Prachařová (34) se nikdy netajila tím, že s tatínky svých dětí vychází v rámci možností dobře. Dokonce je oba chtěla sezvat na společnou štědrovečerní večeři, z čehož ale nakonec sešlo. I tak je obdivuhodné, jaký přístup někdejší modelka ke svým expartnerům má. S Mirkem Dopitou, se kterým má syna Kryšpína, nemá problém ani zajít na oběd.

Konec jejich vztahu byl podstatně dramatičtější, než je tomu dnes. Partnerství nedokázali udržet i přesto, že se jim narodil syn Kryšpín. O to víc si nemůže Agáta (34) vynachválit vztah, který s Mirkem udržuje dnes.

Jsme kamarádi

„Když už vám to v životě nevyjde, je strašně důležité, abyste zůstali přátelé… občas je to těžké, ale s Mírou nám to vyšlo na 100 %, takže tady jedna z oběda a bez dětí,“ pochlubila se Agáta společnou fotkou s Dopitou.

Dvojnásobná maminka, pro kterou je rodina všechno, redakci eXtra prozradila i to, že s Mírou nechodí pouze na oběd. „Chodíme spolu trénovat box, Kryšpína si pravidelně bere a skvěle spolu vycházíme.“ Na otázku, jestli s Mirkem neplánují obnovit jejich partnerský vztah, Agáta rezolutně odpověděla, že neplánují.

Na oběd i s Jakubem?

Je tedy možné, že se v budoucnu dočkáme i společné fotky Agáty a Jakuba Prachaře (36). S ním prý vychází v rámci dcery Mii taky dobře a to se vždy, především když jsou ve vztahu děti, cení. Podnikavá Agáta je aktuálně bez partnera. Čtyřměsíční vztah s makléřem Zdeňkem Turkem ztroskotal kvůli odlišným prioritám. Na toho pravého tedy Agáta ještě čeká.

Prachař je podle všeho stále šťastný po boku Denisy Dvořákové, i když i tam proběhly spekulace o jejich rozchodu.

Související články

Další články