Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová o testech otcovství a paroží: Čí je to dítě? Na to si Prachař ještě musí počkat

Tak jak je to ve skutečnosti?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Agáta Prachařová potvrdila před několika týdny svoje těhotenství. Byla to odpověď na zpověď fotografa Derecka Harda, který prohlašoval, že měl poměr s vdanou slavnou modelkou. Samozřejmě se spekuluje, čí to dítě bude a jestli nebyla Agáta svému manželovi nevěrná. Na to je jednoduchá odpověď - testy otcovství.

Jenomže dělat v této fázi prenatální DNA test otcovství může být pro plod nebezpečné a modelka ho odmítla. Aspoň to tvrdí její kamarádka. „Všichni se tomu divíme, ale Jakubovi řekla, že teď nehodlá plod ohrožovat. Těžko říct, jestli se Agáta bojí pravdy, ale s Kubou jsou domluveni na tom, že se testy DNA udělají až po narození dítěte z odběru jeho slin,“ řekla magazínu Sedmička modelčina kamarádka.

Agáta (31) musela po provalení údajné aféry vyhledat psychologa a zastala se jí i její matka Veronika Žilková. Ta apelovala na to, aby Agátě dali všichni muži v jejím životě pokoj.

Následně Agáta oznámila, že kvůli novinářům snad potratí. Nedávno ale překvapila fanoušky tím, že vyrazila do Alp, kde si užívala zimních radovánek s manželem Jakubem a synem Kryšpínem. Vždyť jízda na snowboardu také není pro plod dvakrát bezpečná!

„Teď jsem to opravdu v plánu neměla a ani nevíme, že to existuje. Určitě to s manželem v plánu nemáme,“ řekla k možnosti testu otcovství Agáta.

Související články

Další články