Už téměř týden se nemluví o ničem jiném, než o Agátě Prachařové (32) a její módní přehlídce. Máma dvou dětí dlouhou dobu oznamovala na sociálních sítích, že se chystá téměř hned po porodu cvičit a chce se dostat co nejrychleji do formy.

Velká čest, že se Agátě podařilo zhubnout neskutečných dvacet kilo. Bohužel podle toho vypadá i její kůže. Zadek a prsa má dost povislé. Přesto sebrala všechnu odvahu a vyšla s takovýmto tělem na molo.

To ale nejspíše neměla dělat. Na obyčejnou ženu, která se neživí, nebo neživila, modelingem, vypadá perfektně. Na profesionální modelku to je ale více než žalostné. S takový tělem na módní přehlídce nemá absolutně co dělat.

Agáta ale není jedná, které se podařilo nejednou ztratit soudnost. O absenci sebekritiky by také mohly mluvit její kolegyně Dominika Mesárošová (32) a Michaela Štoudková. Obě dvě si myslely, že se na přehlídce v plavkách pořádně blýsknou, ale to se holky mýlily.

Jak Štoudková, tak Mesárošová předvedly výstavní celulitidu, škaredý zadek a povislou kůži. Takové modelky by se neuchytily ani na vesnické zábavě ve čtvrté cenové. Holt někdy si to chce zkrátka přiznat, že ta nejlepší léta máte, děvčata, už za sebou!