Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová není jediná: Mesárošová a Štoudková jsou v horší formě než fotbalisté Faerských ostrovů

Zdroj: archiv
+ Dalších 29 fotografií
Agáta Prachařová (32) se před pár dny ukázala po dlouhé době na módní přehlídce. Její postava okamžitě vyvolala ohromné reakce na sociálních sítích. Jedni jsou přesvědčeni o tom, že modelka s povislým zadkem a kůží na mole nemá co dělat a druzí Agátu brání s tím, že po dvou dětech má postavu akorát. Jenomže Prachařová není jedná, která šlápla vedle. Její kolegyně Dominika Mesárošová (31) a Michaela Štoudková (32) se také předvedly jako pořádně rozteklé velryby.

Už téměř týden se nemluví o ničem jiném, než o Agátě Prachařové (32) a její módní přehlídce. Máma dvou dětí dlouhou dobu oznamovala na sociálních sítích, že se chystá téměř hned po porodu cvičit a chce se dostat co nejrychleji do formy.

Velká čest, že se Agátě podařilo zhubnout neskutečných dvacet kilo. Bohužel podle toho vypadá i její kůže. Zadek a prsa má dost povislé. Přesto sebrala všechnu odvahu a vyšla s takovýmto tělem na molo.

To ale nejspíše neměla dělat. Na obyčejnou ženu, která se neživí, nebo neživila, modelingem, vypadá perfektně. Na profesionální modelku to je ale více než žalostné. S takový tělem na módní přehlídce nemá absolutně co dělat.

Agáta ale není jedná, které se podařilo nejednou ztratit soudnost. O absenci sebekritiky by také mohly mluvit její kolegyně Dominika Mesárošová (32) a Michaela Štoudková. Obě dvě si myslely, že se na přehlídce v plavkách pořádně blýsknou, ale to se holky mýlily.

Jak Štoudková, tak Mesárošová předvedly výstavní celulitidu, škaredý zadek a povislou kůži. Takové modelky by se neuchytily ani na vesnické zábavě ve čtvrté cenové. Holt někdy si to chce zkrátka přiznat, že ta nejlepší léta máte, děvčata, už za sebou!

Související články

Další články