Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová naštvala své fanoušky! „Jsi prodejná m*cha!“ křičí na ni

Agáta své fanoušky zklamala a naštvala.
Zdroj: Instagram, Profimedia
+ Dalších 18 fotografií
Agáta Prachařová opět pobouřila své fanoušky na sociálních sítích. Někteří lidé se nestydí za to, že za peníze udělají cokoliv. Možná do této sekce lidí ode dneška bude patřit i modelka Agáta...

Matka Agáta, tak takhle se přesně jmenoval pořad Agáty Prachařové (31) na One TV, který měl radit všem maminkám, jak co možná nejlépe pečovat o své ratolesti… Jasně, dnes všichni víme slavnou novinu o tom, že je Agáta podruhé těhotná se svým manželem Jakubem Prachařem (33), a hlavně všichni víme i to, že se na Agátku dnes a denně musí dávat o to větší pozor. Je doslova jak z porcelánu po tom, co vyšla najevo její údajná aférka s nějakým neznámým fotografem.

Ale to by bylo, aby nás Agáta něčím nepřekvapila. Bohužel, tentokrát to nebylo zrovna příjemné zjištění, k čemu se tahle podnikavá holka zase upsala. Všichni jistě znáte kauzu o firmě, která v Čechách prodává čaj s želé kuličkami, které po velkých potravinářských testech absolutně ztratily důvěru většiny zákazníků, a to právě proto, že obsahují až moc umělé chemie. Test vyšel s opravdu špatným výsledkem hlavně proto, že je pro děti a jejich vývoj absolutně nevhodný, a dokonce jim může na zdraví ublížit!

Co je tedy největším šokem, je to, že tak křehká osůbka v očekávání, jako je dnes Agáta, tuhle firmu vesele propaguje, a dokonce ji sama ve svém stavu konzumuje. Není ani divu, když Bubbleology propaguje i její švagrová Mariana Prachařová. Nejvíce se její rozhodnutí dotklo jejích fanoušků, které na plné čáře zklamala.

„Ty, která jsi natáčela, jak je lepší si pro dítě udělat přesnídávku doma atd., teď podpoříš tohle. No jo, pro prachy všechno, co,” zněl jeden z komentářů.

„Domácí přesnídávky budou,“ odpověděla stroze Agáta. Bohužel, vlna kritiky se na jejím Instagramovém profilu jen tak nezastavila.

„Dělat reklamu na tohle, to chce hodně pohnutej charakter, chemie zas*aná,“ zněl další z komentářů. A tak bychom mohli pokračovat ještě hodně dlouho…

Tohle Agáta opravdu nezvládla a v přímém přenosu si opět naběhla na vidle. Jednou je za přírodní bio matku hlásající zdravý životní styl pro své dítě (syna Kryšpína) a podruhé propaguje něco takového. Co přijde příště?

Související články

Další články