Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová našla na karanténě pozitivní věc: Tátové jsou doma s rodinami, pochvaluje si

Zdroj: Showpix
+ Dalších 7 fotografií
VZKAZ
Zatímco celá země tak trošku panikaří z povinné celonárodní karantény, do které se pomalu, ale jistě řítíme, rozvádějící se Agáta Prachařová (34) na pandemii koronaviru našla i něco dobrého. Nejspíš i pod vlivem vlastních zkušeností chválí, že si tátové od rodin nyní nemohou jednoduše najít jinou zábavu a drží se doma.

Lítost

„A je to tady, koronagrilsezóna. Každý se k šílené situaci staví po svém. Je to všechno těžké, ale snažme se zachovat klid. Z jiného soudku: jsem zvědavá, kolik přibude rozvodu, dětí. Tátové konečně doma s dětma,“ napsala Agáta stále ještě Prachařová (34) na Instagram k fotce, na které připravuje pro děti špekáčky.

Nezapomněla dopsat, že jí se tohle netýká, tedy oni tatínkové trávící čas doma s dětmi. Možná v duchu lituje, že její manželská krize nepřišla o dost měsíců později.

Rozvod

O tom, že se s ní Jakub Prachař (36) rozvádí, víme od září. Tehdy si Agáta změnila na sociálních sítích příjmení zpět na dívčí Hanychová, definitivně pak rozpad manželství v říjnu potvrdila Veronika Žilková

Související články

Další články