Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová na rozvod kašle: Na zahradě si užívá se dvěma chlapy

Agáta Prachařová na rozvod kašle: Na zahradě si užívá se dvěma chlapy
Zdroj: Instagram Agáty Prachařové
+ Dalších 13 fotografií
nový objev
Modelka Agáta Prachařová (35) se rozvádí se manželem Jakubem Prachařem (36). To jí ale nebrání v tom, aby si ve volných chvílích užívala letní prázdniny. Nový vztah sice zatím neoznámila, možná se ale její fanoušci brzy dočkají. Na Instagramu totiž ukázala rovnou dva sympatické urostlé muže.

Agáta Prachařová si užívá prázdniny se svými dětmi Kryšpínem a Miou jak jen to jde. K rodinným hrátkám na zahradě si ale přizvala i dva nové nápadníky. Tajemné může sdílela na sociálních sítích a k příspěvku napsala jednoduše "sousedi". Ti hráli s jejím synem fotbal. Jeden z nich se dokonce nebál jít s kůží na trh a svlékl se do půli těla. Modelka se tak svými novými objevy může opravdu chlubit.

Dvojnásobná maminka se nyní potýká s rozvodovým řízením s manželem Jakubem Prachařem. Redakci eXtra se dokonce svěřila, jak celou situaci zvládá. „Tak nevypadám, že bych se úplně hroutila. Samozřejmě, že je vždy příjemnější svatba než rozvod, ale já jsem ráda, že už to pomalu bude všechno za námi,“ objasnila Prachařová.

Ex Jakuba Prachaře (36) by se ale už vdávat nechtěla. „Po tom, co vím, jak vypadá rozvod, tak asi nechci,“ objasňila pro eXtra. Momentálně je raději svobodná, bez závazků a s rozvodem si hlavu nedělá. "Je potřeba si pár věcí uvědomit, abys mohl jít dál. Jinak se z místa nepohneš. Nejdůležitější je si přestat lhát sám sobě," napsala Agáta nedávno na sociální sítě. Tím tak dala všem svým fanouškům najevo, že trápení už dala stranou.

Související články

Další články