Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová: Miu holt vychová jiná žena, na Vánoce jsem sezvala tatínky dětí

+ Dalších 16 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Bývalá modelka Agáta Prachařová (34) se rozvádí s hercem Jakubem Prachařem (36). Zatímco její muž si našel novou přítelkyni, kterou je modelka Denisa Dvořáková (28), moderátorka je zatím sama. Redakci eXtra.cz poskytla exkluzivní rozhovor na téma rozpad manželství, kterým prochází. V něm promluvila o výchově dcery, ale třeba i o tom, čím by měl disponovat její nový partner.

Agátu jsme zastihli na otevíračce jednoho obchodu s kočárky v Praze. Byla skvěle naladěna. Na akci ji doprovázela dcera a chůvák, který se o dvouletou Miu stará, když Agáta potřebuje pomoct s hlídáním.

Agáta promluvila na kameru nejen o svém rozvodu, ale třeba i o tom, že věří, že jednoho dne půjde s Jakubem Prachařem a jeho novou partnerkou na kafe. "Věřím v to, protože dobré vztahy jsou důležité," prozradila Agáta s tím, že se smířila i se skutečností, že Jakubova nová žena bude mít vliv na malou Miu.

Pozvala tatínky

"V životě to tak chodí, já s tím nic neudělám. A myslím si, že je dobré o té nové partnerce nemluvit ošklivě. Nějak se s tím smířím, všichni se s tím smíříme," řekla redaktorovi eXtra.cz Agáta na kameru s tím, že aktuálně je hodně spokojená. Důvod? Oba tatínkové jejích dětí se o své ratolesti starají skvěle. Syna Kryšpína má s Mirkem Dopitou. "Ve vztahu s nimi to tak nebylo, ale teď se starají skvěle a já mám na sebe víc času," dodala bývalá modelka. "Věřím v to, že se všichni jednoho dne sejdeme... Dokonce jsem pozvala oba tatínky k nám na Štědrý den."

Co všechno o rozvodu a výchově dcery prozradila? Na to se podívejte v exkluzivním videu.

I nadále sledujte eXtra.cz, zítra vám přineseme rozhovor s Agátiným chůvákem, který se stará o její dceru Miu.

Související články

Další články