Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Agáta Prachařová má v sestře konkurenci: Malá Kordula Stropnická vyrostla do krásy

Agáta Prachařová má v sestře konkurenci: Malá Kordula Stropnická vyrostla do krásy
Zdroj: extra.cz
+ Další 2 fotografie
galerie
Agáta Prachařová (34) je opět se svou rodinou v Izraeli. Společně s matkou Veronikou Žilkovou (57) a nevlastním otcem Martinem Stropnickým (62) se vydala na oslavu čtrnáctých narozenin své mladší sestry Korduly. Ta byla ještě nedávno malou holčičkou, nyní už ale dospívá, velmi se změnila a Agátě v ní vyrostla velká konkurence.

Čas utíká velmi rychle a nejvíc je to vidět právě na dětech. O tom se nepochybně přesvědčila Veronika Žilková, která ještě nedávno vodila svou dceru Kordulu Stropnickou na společenské akce za ručičku. Z malého děvčátka je teď jako lusknutím prstů dospívající slečna, která je s přibývajícími roky krásnější a krásnější.

Toho, že se Kordula z holčičky postupně mění v malou dámu, si bylo možné všimnout už před rokem. Nyní oslavila své čtrnácté narozeniny a z fotek, kterými se Agáta Prachařová pochlubila na Instagramu, je patrné, že z ní bude v dospělosti krásná žena. Už teď by mohla své sestře z fleku konkurovat.

Velké změny vzhledu si u Korduly všimli i Agátini fanoušci, kteří modelčinu mladší sestru v komentářích zahrnovali jedním komplimentem za druhým. Kdo by jen před pár lety tušil, že z malého děvčátka s roztomilým dětským pohledem během chvíle vyroste tak nádherná slečna. Podívejte se do galerie, jak to malé Stropnické sluší.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy