Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová konečně promluvila o manželu Jakubovi! Nikdo jim prý lásku už nezkazí… Ani hříšník Lavi!

Sluší jim to!
Zdroj: archiv
+ Dalších 39 fotografií
Několik týdnů se dušovala, že o svém soukromí už nepromluví. Jenže zase tak dlouho jí to nevydrželo. Agáta Prachařová se svěřila, že její manželství je v naprostém pořádku a nic a nikdo ho už nenaruší. Teď je jasné, že kdyby chtěl Jakub Štáfek alias seriálový Lavi znovu okusit, co dokáže Agáta pod peřinou, manželství to bývalé missce nezničí!

Nevěra byla tím, co otřáslo manželstvím Agáty a Jakuba Prachaře. Dokonce kvůli provalené milostné avantýře odešel Prachař ze seriálu Vyšehrad, v němž hrál manažera Jakuba Štáfka – s ním se měla před časem spustit Agáta.

Teď to vypadá, že manželé si odpustili a Agáta je skálopevně přesvědčená, že její manželství už překoná všechno – možná podle rčení, že láska hory přenáší. „S Jakubem jsme šťastní a milujeme se a nikdo nám to nezkazí,“ prozradila Agáta, jak funkční je její manželství.

Nezbedná Agáta se už brzy stane podruhé maminkou a právě klid a pohoda jsou pro ni v tuto chvíli nejdůležitější. A jak si to udělala, tak to evidentně má. Tak jí budeme držet palce, aby si svou větu o lásce k manželovi moc dobře pamatovala.

Související články

Další články