Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová je zamilovaná až po uši: Fanoušci ohodnotili její nový objev

Agáta Prachařová je zamilovaná až po uši: Fanoušci ohodnotili její nový objev
Zdroj:
+ Dalších 14 fotografií
láska
Není to tak dávno, co se Agáta Prachařová (35) pochlubila zamilovanou fotografií se svým novým přítelem. Dvojnásobná maminka si tak v posledních dnech užívá zamilovaných okamžiků. Tentokrát se společně vydali do Vídně a nezapomněli zážitek sdílet na sociálních sítích. V komentářích jí tak pohledného chlapa fanoušci pořádně zhodnotili.

"Stačí mi dát dort a přestanu špulit," napsala Agáta Prachařová (35) k fotografii se svým novým přítelem. Na snímku se oba usmívají od ucha k uchu a společně si dopřávají kávu a lahodný dortík. Poslední dny před koncem letních prázdnin se zamilovaný pár vydal do Vídně.

Z nového vztahu se netěší jen samotná Agáta, ale také její fanoušci na sociálních sítích. Ti jejího pohledného partnera vychválili do nebes. "Ten mužskej vypadá jako správný Chlap! Věřím, že nezklame a že je konečně ten Top," napsala do komentářů jedna ze sledujících. Ke komentujícím fanouškům se přidal i český grafik Tomáš Břínek neboli TMBK. "Ten chlapec vypadá sympaticky," chválil Břínek. Někteří dokonce dodali, že nový objev se dost podobá herci Jiřímu Pomejemu zamlada.

Dvojnásobná maminka štěstí v lásce příliš neměla. V minulosti jí to nevyšlo s otcem jejího prvorozeného syna Kryšpína, Mirkem Dopitou. Na to navázala vážný vztah s Jakubem Prachařem (36), kterého si vzala a pořídila si s ním v pořadí druhou dceru Miu. Manželství se však rozpadlo. Od té doby modelka stále hledá toho pravého. Začala tak randit s makléřem Zdeňkem, se kterým nakonec vztah ukončila. Stejně to dopadlo i s kameramanem Markem Niessnerem. Možná se na ni tentokrát usmálo štěstí a konečně jí to s novým přítelem vyjde.

Související články

Další články