Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová je úplně někdo jiný! V novém projektu ji asi nepoznáte!

Takhle jste ji neznali!
Agáta Prachařová točí úplně nový pořad! A je to velký rozdíl oproti tomu, jak jste ji znali doteď. O tom se ostatně můžete přesvědčit sami na internetové televizi ONETV.

Pamatujete si ji jako rebelku, vymetačku mejdanů a ikonu většiny českých puberťaček? Tak tomu je s výjimkou té ikony nyní konec. Agátin nový pořad pro ONETV měl svoji premiéru a sledovanost mu jen stoupá. Pokud čekáte reportáže z akcí a večírků, mýlíte se. Pořad se jmenuje Matka Agáta a bude v něm vše, co chcete vědět o mateřství a životě Agáty coby maminky jako takovém.

Hned v prvním díle se Agáta zaměřila na ožehavé a velmi probírané téma, kterým je dětské očkování. Agáta sama se v novém projektu cítí skvěle, protože jako matka malého Kryšpína řeší spoustu otázek, na které někdy těžko zjistíte plnohodnotné odpovědi, takže se ptá skutečných profesionálů a těch nejlepších lékařů u nás.

„Budu se zabývat různými dětskými tématy. Dneska jsem například točila kojení a očkování,“ prozradila. Je to snad věkem, když už překročila třicítku, že ji večírky přestaly bavit? „To je pravda, už mě to trošku bavit přestalo, dělala jsem to skoro pět let. Bylo to furt dokola a už jsem se všech celebrit zeptala, kdy si daly první pusu nebo jakou měly kocovinu. Tyhle řeči už mě moc nezajímají,“ svěřila se.

Maminky, máte se na co těšit, takže se podívejte na pilotní díl pořadu a ptejte se na věci, které vás zajímají, protože Matka Agáta je zjistí za vás!

Související články

Další články