Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová je po 4 měsících vztahu zase sama: Prozradila důvod rozchodu

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Rozchod po čtyřech měsících... Agáta Prachařová (34) je opět bez partnera. Důvod? Jiné názory na život. Tak pohledná modelka eXtra.cz vysvětlila, proč se rozešla s makléřem Zdeňkem Turkem, s nímž to vypadalo hodně vážně. Ale...

Agátě láska nehraje do karet. Po rozchodu s Jakub Prachařem objevila nového muže, s nímž se ale před pár dny rozešla. „Rozešli jsme se jako kamarádi. Před pár dny. Mrzí mě to, ale život jde dál. Věřím, že Zdeněk najde dobrou partnerku, která ho bude doprovázet životem. Já to ale nejsem a nebudu, chci se soustředit hlavně na děti, což je moje priorita jako zodpovědné matky, a také na sebe,“ řekla redaktorovi eXtra.cz vnadná kráska.

Důvod? Názory…

„Byli jsme spolu čtyři měsíce. Byla to romantika, ale rozešli jsme se jako přátelé. Měli jsme každý jiné názory na život a pro mě vždy budou prioritou děti,“ dodala pro eXtra.cz Agáta, která má před sebou rozvod s manželem Jakubem Prachařem.

„Zatím to nemáme podané, ale chceme to oba. Jakub je dobrý otcem dcery Mii a jsem hrozně ráda, že si jako rodiče vycházíme vstříc,“ upřesnila Prachařová aktuální vztahy se stále manželem.

Související články

Další články