Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Agáta Prachařová je máma nad věcí: Sbalila kufr a bez dětí odjela do prázdného Chorvatska

Agáta Prachařová vyrazila sama na dovolenou.
Zdroj: Archiv Agáty Prachařové
+ Dalších 5 fotografií
samota
Chorvatsko už teď láká české turisty na levnější ubytování, jídlo i služby. Mnoho Čechů se do jedné z nejnavštěvovanějších letních destinací po dlouhé koronavirové karanténě chystá. Agáta Prachařová (35) ale nečekala na to, až Jadran obsadí čeští turisté a do letadla směr Split nasedla už teď.

Agáta (35) opět ukázala, že je duší dobrodruh. Jelikož je její maminka Veronika Žilková se sestrou Kordulou už přes měsíc v Česku, do milovaného Izraele se téměř rozvedená kráska tentokrát nevydala. Využila let z Prahy do Splitu a kostru si odletěla prohřát do Chorvatska.

Nikde nikdo

Agátu čekalo překvapení už na pražském letišti, které je momentálně liduprázdné. Se svými sledujícími na sociální síti se podělila o snímky z cesty, ze kterých je patrno, že ani letadlo a chorvatské letiště zrovna nepraskalo ve švech. Agáta si tak může užívat krásy Jadranu bez návalu cizinců.

Chorvatsko láká české turisty

Chorvatsko je momentálně vděčné za každého turistu. I když otevřelo své hranice už před měsícem, Češi se zatím k moři nehrnou. Levné služby zatím na Jadranu využívají spíše němečtí turisté. S příchodem letních prázdnin se ale situace zřejmě změní a Češi přeci jen budou chtít na jih vycestovat. I když je v Chorvatsku "jen" 2249 potvrzených případů nákazy a 106 úmrtí, viroložka Soňa Peková před cestami k moři varuje.

Pro Agátu však výlet svůj účel jistě splní. Vykoupe se v moři, levně a chutně se nají a ještě si stačí vyčistit hlavu. Doufejme, že se maminka dvou dětí nevrátí do Česka s horečkou...

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy