Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová exkluzivně pro eXtra.cz prozradila, kolik kilogramů během těhotenství přibrala!

Agáta tvrdí, že otcem miminka je Jakub…
Zdroj: archiv
+ Dalších 58 fotografií
Agáta Prachařová je v pátém měsíci těhotenství a i když se nedávno stresovala kvůli tomu, že se jí málem rozpadlo manželství s Jakubem Prachařem kvůli odhalené nevěře, teď si vše vynahrazuje. Netrápí se dokonce ani tím, že s každým dnem se její postava zakulacuje. Přiznala nám, že přibrala parádních sedm kilogramů.

Brzy bude podruhé maminkou a z požehnaného stavu se těší. „Je mi fajn a cítím se dobře. Užívám si to,“ řekla eXtra.cz s nadšením v hlase Agáta a pokračovala o tom, že s každným dnem jde její váha pěkně nahoru. „Jsem už o sedm kilo těžší,“ netajila se.

Moc dobře ale ví, že po porodu se pustí do shazovacího procesu a za pár týdnů bude její váha na té původní. Zase to bude sexy Agáta, jak ji všichni znají…

Bývalá modelka je především ráda, že vyostřené vztahy s manželem, jsou zase v klidu. Mohla za ně provalená nevěra s hercem Jakube Štáfkem. Jenže Prachař nakonec dostal rozum, uklidnil své ego, odešel ze seriálu Vyšehrad, v němž byl opravdu skvělý, ale při natáčení se už nepotkává se Štáfkem, a hřích své manželky přešel. Oba manželé jsou tak spokojení a těší se na svého prvního společného potomka.

Související články

Další články