Lidí, kteří se Agátě před pár týdny posmívali, nebylo málo. Mnoho z nich ale ztratilo soudnost a patrně si neuvědomilo, že někdejší hvězda přehlídek má za sebou dva porody, po kterých svou postavu přivedla do parádní formy. I tak to bylo pro mnohé málo… Někteří si na její postavu ukazovali a tvrdili, že vypadá jako sražený puding. Další zase tvrdili, že tak odporné modřiny snad ještě neviděli.

Agáta se tehdy pro eXtra.cz rozpovídala, když naopak prozradila, že mnoho maminek ji chválilo, ale že kritiku přijímá. A ještě všem vytře zrak. Aktuálně je opět o pár kilogramů lehčí. „Makám na sobě a mám o další dva až tři kilogramy méně. Postava se mi zpevnila. Tak uvidíme…“ řekla otevřeně eXtra.cz.

Na další přehlídku se těší a počítá s tím, že se opět objeví kritici bez soudnosti. „Neřeším je. Ale přehlídku určitě půjdu. Někdy po prázdninách bych se klidně v plavkách ukázala. To už budu ve stoprocentní formě,“ usmívala se Agáta, která moc dobře ví, že když už na přehlídkové molo půjde, vytře všem zrak. Nezbývá nic jiného, než se na její křivky těšit…