Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová exkluzivně o své postavě: Zhubla a chystá se na další přehlídku!

Agáta se kritice směje.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 27 fotografií
Není to tak dlouho, co vzbudila pořádný poprask, když se ukázala v plavkách na přehlídkovém mole. Mnozí se naváželi do její postavy po dvou porodech... Agáta Prachařová (34) ovšem kritiku přijala a slíbila, že na sobě ještě zamaká. Teď redakci exkluzivně přiznala, kolik za poslední týdny shodila a že se znovu objeví na modelingovém mole.

Lidí, kteří se Agátě před pár týdny posmívali, nebylo málo. Mnoho z nich ale ztratilo soudnost a patrně si neuvědomilo, že někdejší hvězda přehlídek má za sebou dva porody, po kterých svou postavu přivedla do parádní formy. I tak to bylo pro mnohé málo… Někteří si na její postavu ukazovali a tvrdili, že vypadá jako sražený puding. Další zase tvrdili, že tak odporné modřiny snad ještě neviděli.

Agáta se tehdy pro eXtra.cz rozpovídala, když naopak prozradila, že mnoho maminek ji chválilo, ale že kritiku přijímá. A ještě všem vytře zrak. Aktuálně je opět o pár kilogramů lehčí. „Makám na sobě a mám o další dva až tři kilogramy méně. Postava se mi zpevnila. Tak uvidíme…“ řekla otevřeně eXtra.cz.

Na další přehlídku se těší a počítá s tím, že se opět objeví kritici bez soudnosti. „Neřeším je. Ale přehlídku určitě půjdu. Někdy po prázdninách bych se klidně v plavkách ukázala. To už budu ve stoprocentní formě,“ usmívala se Agáta, která moc dobře ví, že když už na přehlídkové molo půjde, vytře všem zrak. Nezbývá nic jiného, než se na její křivky těšit…

Související články

Další články