Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová exkluzivně eXtra.cz vysvětlila snímek, za který ji všechny matky kritizují!

Agáta si ráda dělá občas z lidí legraci…
+ Dalších 22 fotografií
Strhlo se hotové internetové peklo, když mnoho maminek začalo kritizovat Agátu Prachařovou (33) za snímek své dcery Mii, který umístila na svůj Instagram. Na něm je její dcera v chodítku a v ruce má lízátko. Na první pohled nevinnou fotografii mnohé matky odsoudily. Jenže Agáta se brání a eXtra.cz celou věc vysvětlila.

Jak eXtra.cz informovalo, na Agátu se strhla lavina vyčítavých komentářů. Některé z nich jsou skutečně nevhodné a plné vulgarit. Nejen proto, že mnohé maminky Agátu pranýřují kvůli tomu, že svou dceru dala do chodítka, když ještě nezvládá chodit, ale i protože jí dala lízátko. Ke snímku si napsala: „Konec biomatky… když furt kňourá…“ A reakce tak nenechaly na sebe dlouho čekat. Bývalé modelce dokonce některé maminky vyčítají, že obličej své dcery zakryla černou čmáranicí ve tvaru srdce… "Nedovedu si představit, že jako matka vezmu fix a pomaluji obličejíček mojí milovaný holčičky a ještě to vystavím… to je nechutný…,“ stojí v jedné reakci.

V jiných reakcích se zase některé maminky Agáty zastávají s tím, že každý ať si vychovává dítě podle svého nejlepšího úsudku. Redakce eXtra.cz oslovila Agátu a ta se k věci postavila po svém. „Celé je to myšleno jako vtip,“ napsala nám Agáta, která už v minulosti předvedla, že umí hravě lidi rozdělit do dvou táborů. Jedni ji mají rádi, druzí jí nemohou přijít na jméno. Tentokrát opravdu vytáhla další ze svých mistrovských děl, škoda jen, že se týká její dcery, která se k věci nemůže sama vyjádřit.

Mohlo by vás zajímat

Další články