Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová divoce hubne: Ukázala nožičky jako párátka!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 28 fotografií
Je to několik měsíců zpět, kdy se někdejší rebelka a modelka předvedla na módním mole a kolem její postavy se strhla pořádná vášeň... O té doby Agáta Prachařová urazila kus cesty, když slíbila, že na své postavě ještě pořádně zamaká. Svá slova splnila do puntíku, až to vypadá, že to přehnala...

Lidí, kteří se Agátě před pár týdny posmívali, nebylo jako šafránu... Mnoho z nich si ale neuvědomilo, že někdejší hvězda přehlídek má za sebou dva porody, po kterých svou postavu přivedla do parádní formy. A po vlně kritiky Agáta eXtra.cz svěřila, že v hubnutí bude ještě pokračovat.

A jak řekla, stalo se. „Makám na sobě a mám o další dva až tři kilogramy méně. Postava se mi zpevnila. Tak uvidíme,“ řekla otevřeně před pár dny eXtra.cz a teď se dokunce pochlubila, jak moc jsou její slova věrohodná.

Na svém Instagramu se vytasila se snímkem, který je div ne na hranici s anorexií. Tak dokázala zhubnout a dotáhla svou fyzickou proměnu k dokonalosti. Někdo by měl ale dvojnásobné mamince, která se chce po prázdninách vrátit na modelingové molo, říct, že pokud nechce být kost a kůže, měla by s hubnutím pomalu přestat.

Související články

Další články