Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Agáta Prachařová a její muži: Nikdy dlouho sama nezůstala, milenci si u ní podávali dveře

Agáta a její muži.
Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
vztahy
Už není tajemstvím, že Agáta Prachařová (34) po měsících samoty narazila na spřízněnou duši. Jejím novým objevem je makléř Zdeněk Turek. I když ještě není rozvedená, manželství s Jakubem už dávno hodila za hlavu a užívá si svobody. Agáta ani v minulosti nikdy nezůstávala dlouho sama, partneři si u ní mnohdy podávali dveře...

Před manželstvím s Jakubem Prachařem (36) vystřídala Agáta poměrně hodně mužů. Vždy byla rodinný typ a po dítěti zatoužila poměrně brzy. Její sen se splnil až s hokejistou Mirkem Dopitou, jenže se krátce po narození syna Kryšpína ukázalo, že to nebyl zrovna dobrý výběr. Dopita Agátu opakovaně podváděl a modelka si řekla dost.

Po nevěře svatba

Jen co nevěrníka v roce 2012 vyhodila z domu, už u ní přespával Jakub Prachař - Agátin kamarád z dětství, který jí byl v těžkých časech oporou. Z přátelství se ale vyklubala láska, dvojice se v roce 2013 tajně vzala a o čtyři roky později se jim narodila dcera Mia.

Zvrácený Hudler

Před těmito dvěma osudovými muži Agáta randila například s hokejistou Jiřím Hudlerem Ten Agátu sice miloval, ale nedokázal jí být věrný, navíc se spekulovalo, že Agátu fyzicky napadl. Bouřlivý vztah trval dva roky. Rebelku Agátu, která o něm mluvila vždy hezky, vyměnil za Simonu Krainovou (46). Tu nakonec také několikrát podvedl, navíc s prostitutkami, a Krainovou tak zostudil před celým národem. Nakonec se záletný hokejista usadil s modelkou Hankou Chymčákovou, se kterou ho seznámila právě Agáta.

Krátké známosti

V roce 2007 randila Agáta s podnikatelem a vášnivým snowboardistou Markem Šíšou Ten se po rozchodu začal objevovat po boku Nikol Moravcové (32). Poté následovaly krátké známosti. Agáta randila několik měsíců s automobilovým závodníkem Janem Charouzem nebo zlatníkem Robertem Hájkem. Starší milenec jí údajně dal kopačky kvůli jejímu kladnému vztahu k alkoholu a špatnému sexu. Podnikatel Hájek pak několik let chodil s misskou Kateřinou Sokolovou.

Agáta na dně

Před Jakubem nejdéle chodila se Sámerem Issou (34). Chodili spolu tři roky a jejich vztah byl jako na houpačce, kdy se několikrát rozešli a zase dali dohromady. V roce 2010 modelce nevyšel ani vztah s motokrosovým závodníkem Janem Brabcem. Do toho byla Agáta zamilovaná až po uši a myslela si, že on je ten pravý. Jenže po roce se s ní Brabec nečekaně rozešel a Agáta se zhroutila.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy