Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová (34) si prochází peklem: Noc strávila na pohotovosti!

+ Dalších 41 fotografií
Krize
Nedávno se Agátě Prachařové (34) rozpadlo manželství s Jakubem (35). Společně mají dvě děti, jenže Agáta na to teď zůstala sama. Středeční noc strávila na pohotovosti, kvůli vysoké teplotě dcery Mii (1). Do toho má nemocného Kryšpína (7), sama trpí se zánětem středního ucha a ještě má opar.

Manželství Jakuba Prachaře a Agáty je v rozkladu. Zpěvák si sbalil kufry a od modelky odešel. Mají spolu dvě děti Miu a Kryšpína. Bohužel Jakub (35) Agátu nenavštěvuje ani kvůli dětem, a tak na to zůstala sama.

Nyní přišly velké komplikace. Sedmiletý Kryšpín je marod a maličká Mia má vysoké teploty. Kvůli tomu s ní Agáta (34) musela strávit noc na pohotovosti. Do toho všeho má nebohá kráska ještě zánět středního ucha a dokonce i opar.

Vzhledem k tomu, že její maminka Veronika Žilková (57) je s manželem Martinem Stropnickým (62) v izraelském Tel Aviv, tak ani chudinka nemá nikoho, kdo by jí nemocné děti pohlídal, aby si mohla dojít k lékaři. Vůbec to teď nemá jednoduché.

„Včera krásný den na pohotovosti v Motole… 39… po 24 hodinách nešla srazit. A dnes ráno opět 39,2… už se jdeme zase koupat. Kéž bych si to mohla vzít já… I když já mám už jako bonus zánět středního ucha… potřebujeme moře,“ popisuje Agáta situaci na Instagramu. Musí si teď procházet peklem. A manžel Jakub nikde, aby jí pomohl alespoň s nemocnými dětmi.

Mohlo by vás zajímat

Další články