Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová (34) si na profil přidala žhavou fotku: Podívejte se, jak jí to sluší

+ Dalších 40 fotografií
Agáta Prachařová
Agáta Prachařová (34) se na sociální síti pochlubila krásnou fotkou, kde jí to moc sluší. Rozhodně na ní vypadá spokojeně. Co myslíte?

Agáta Prachařová se pochlubila selfie z auta, jak již tradičně s našpulenými rty. Její zářivá rtěnka upoutala nanejvýš dámské zastoupení jejích sledujících. Protože na obdiv vytasila svůj bujný dekolt, nad kterým se pozastaví ne jeden muž.

Agáta zažívá bezesporu nepříjemné období, kdy zažívá nelehký nátlak společnosti a medií. Její osobní život je jako na tenkém ledě. Vše ukazuje na to, že bude matka s dvěma dětmi na krku a otcem v luftu. Jakub Prachař (35) obletěl český internet v chlupatých bačkorách na úprku od Agáty, což odstartovalo vlnu zvýšené pozornosti okolo jejich rodiny.

Nicméně Agáta vypadá spokojeně a to, že nezanedbává ani svůj sociální život, v nás zanechává pocit, že rozhodně nehází ručník do ringu. Podívejte se do fotogalerie, jak jí to sluší.

Mohlo by vás zajímat

Další články