Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Agáta po rozchodu se Soukupem bojuje o Rozárku: Soud stále probíhá, nemůžu nic říct

Jaromír Soukup se brzy vrátí na obrazovky Barrandova.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
péče o dítě

Boj o dceru Rozárku mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem započal. Influencerka si prochází nesmírně těžkým obdobím, je čerstvě po rozchodu a se svým ex partnerem se nedohodli, jak to bude s péčí o jejich společnou ratolest. Započal tak soud. Redakci eXtra poskytla Hanychová vyjádření a přiznala, že nic ještě není uzavřeno. 

Vztah Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa je minulostí. Stále je však pojí jejich půlroční ratolest Rozárka. Společně se nedokázali domluvit na tom, jak to bude s péčí o dceru a vše musí řešit soudní cestou. Agáta poskytla redakci eXtra vyjádření a přiznala, že soud probíhá a ona stále nemůže poskytnout bližší informace.

“Soud o Rozárčinu péči stále probíhá, proto se k tomu nebudu a ani nesmím vyjadřovat. Stále to totiž není uzavřené,” svěřila se bývalá modelka naší redakci. Již před pár dny se ukázalo, že situace mezi partnery není nejrůžovější, když Soukup nečekaně zakázal zveřejňovat fotky jejich dcery, kterých měla Hanychová plný Instagram.

Agáta chtěla výlučnou péči

Podle informací eXtra.cz se nicméně bývalý pár aspoň na něčem domluvil. Mají i soudně schválenou dohodu o péči. Agáta samozřejmě původně kvůli věku Rozárky chtěla spíš výlučnou péči, nakonec ale podle našich zpráv Jaromír za malou dcerkou může zhruba třikrát týdně. Oba se shodli na tom, že navzdory tomu, že se jejich cesty rozešli, chtějí být nejlepšími rodiči pro malou dceru.

Že jejich rozchod probíhal dramaticky a nerozešli se v dobrém, nasvědčil už Agátin návrat ze španělské Marbelly. Už tam měli mít velkou partnerskou rozepři a o pár dní později oznámili rozchod. "Agáta s Jaromírem se ve Španělsku strašně pohádali. Proběhla tam šílená scéna, kdy se Soukup sebral a vrátil se do Česka o několik dní dřív," sdělil zdroj redakci eXtra.cz.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy