Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Agáta po hádce se Soukupem zůstala na Rozárku sama: Musela vyhledat pomoc

Soukup svými výroky mnohdy vzbudí rozruch.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
děti

Návrat Agáty Hanychové zpět do České republiky je plný nepříjemností. Zpožděný let, porouchaný bazén, píchlá guma u auta a do toho všeho se navíc švitoří o rozchodu s jejím partnerem Jaromírem Soukupem, což však sama influencerka rázně popřela. Po několika dnech trápení ale konečně našla vítanou pomoc a mohla si alespoň na chvilku oddechnout, jak prozradila na Instagramu.

Bývalé modelce Agátě Hanychové se od příletu ze slunné Marbelly lepí smůla na paty. Sotva v letadle opustila španělskou ranvej, odstartovala série katastrof – její let měl několikahodinové zpoždění a doma na ni čekala nepěkná překvapení. Ovšem možná se už přece jen začíná blýskat na lepší časy, Agáta se konečně dočkala chůvy, jak uvedla na svém Instagramu.

“Konečně chůva!!!” píše influencerka ve svých stories na Instagramu. Alespoň na chvíli tak mohla vytáhnout paty z domu a užít si chvilku pro sebe. Hanychová si dopřála zaslouženou dávku péče a vyrazila na manikúru a pedikúru.

Ačkoli Agáta trávila celé léto ve španělské Marbelle, příliš si tam neodpočinula. I tam se musela věnovat svým dětem naplno. Po příletu se jí navíc stala série nešťastných incidentů – porouchaný bazén, prasklá guma u auta či rozbitá příjezdová brána. "Jsem úplně v pr*eli, kdyby tě to zajímalo. Za poslední čtyři dny jsem spala tak sedm hodin dohromady," přiznala Agáta na Instagramu.

Doporučené video: Rozhovor s Agátou Hanychovou o dětech, Marbelle a Soukupovi.

Agáta původně toužila po filipínské chůvě

Trojnásobná maminka se musí v domácnosti pořádně otáčet a již v minulosti zmínila, že chůvu potřebuje. Původně měla o paní ke svým dětem jasnou představu. "Chci mít chůvu hned po porodu, Filipínku. Aby mi pomáhala, Jaromír i já pracujeme, takže ji budu potřebovat," vysvětlila Agáta v rozhovoru pro Kafe.cz. Jak se ale ukázalo, Filipínka nebyla správnou volbou a Hanychová své požadavky přehodnotila.

Ani tak ale z nároků neslevila, což potvrdila i matka influencerky Veronika Žilková, která nápad s chůvou jenom pochválila. Hanychová ke svým dětem hledala někoho, kdo by měl dostatečně velké zkušenosti a bydlel nedaleko od nich. Zároveň Agáta zdůraznila, že hledá chůvu, která má své děti už dospělé, anebo vůbec žádné, protože potřebuje někoho, kdo bude mít čas a energii věnovat se její nejmenší dceři, ale i dalším Agátiným dětem.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy