Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Agáta otočila: Nejdříve DRAMA, teď se snaží o spojenectví s Jakubem!

+ Dalších 42 fotografií
jako na houpačce
Ačkoliv sama píchla do vosího hnízda, teď kope Agáta (33) kolem sebe a prosí veřejnost, aby její vztah s manželem Jakubem Prachařem (35) už dále neřešila. Přitom ona sama minulý týden zveřejnila fotografii z jejich svatby a napsala pod ní "rozejít se na výročí umí málokdo". Toho se samozřejmě veřejnost chytila a i když Agáta vzala svůj výrok za chvíli zpátky, každým dnem začaly vyplouvat na povrch nové a nové informace o tom, že její manželství opravdu krizí prochází.

Je to jako na houpačce. Vše začalo výročím svatby Prachařových, kdy si Agáta postěžovala, že jim nikdo nepopřál. Tomu ale předcházel nešťastný výrok o jejich rozchodu. Když všechno vypadalo, že si Agáta z lidí opravdu jenom vystřelila, přišla studená sprcha. Nejen že Jakub odjel s kamarády do Anglie a následně na hory, ale bývalé modelce začaly chodit dost nepříjemné esemesky, dokazující Jakubovu nevěru se Slovenkou Dianou Mórovou. Ty mimo jiné také zveřejnila sama modelka.

Po provalení údajné nevěry se Agáta eXtra.cz přiznala, že je z celé situace dost vykolejená a smutná. „Je to velmi citlivé. Já jsem v práci a Kuba je na horách. Podívejte se na naše instagramové profily, to celé vystihuje, jak na to jsme. Kuba doma není, protože je na horách. Ale komunikujeme spolu,“ řekla Agáta pro eXtra.cz a dodala, že spolu komunikovat prostě musí. Na otázku, zda spolu už řeší rozvod, tak Agáta řekla: „Toto vám nepotvrdím, ani nevyvrátím.“

Po tomto upřímném vyjádření přišla další podpásovka. Jakub Agátu veřejně zesměšnil, když parodoval modelčino vaření v jejím pořadu Máma nad věcí. Agáta byla zřejmě z celé situace hodně zoufalá, zůstala na obě děti sama, musela pracovat a ještě do toho řešit, co se o jejich manželství kde píše. Na pomoc jí přispěchala její spřízněná duše, maminka Veronika Žilková.

Agáta, která bude mít v neděli narozeniny, je už evidentně z celé kauzy otrávená a prosí na svém Instagramu, aby jí dali všichni pokoj.

„Prosim vsechny novinare,aby nam uz dali pokoj…jsme rodina ktera si to vyresi vse i bez vasich smyslenych reci a clanku…moje chyba byl muj vtip o rozchodu ale nic neni tak cerne jak vypada..jsou na svete i horsi veci😊ted to spis trapi cele me okoli,tak uz nas prosim vsechny nechte.jsme hlavne rodice a musime fungovat pro deti… a hezkou sobotu @jakub_prachar.“

Prachařová, která na sebe ráda upozorňuje, by si měla dát příště pozor na to, co zveřejní na svém profilu, kde ji sleduje téměř 180 tisíc lidí.

Mohlo by vás zajímat

Další články