Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Agáta oslavila s Rozárkou její první narozeniny. Největší dárek ale dostala maminka

Agáta Hanychová přichystala Rozárce krásnou oslavu.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Tomáš Martínek/Se souhlasem Agáty Hanychové
+ Dalších 12 fotografií
oslava

Už tomu je jeden rok, co influencerka Agáta Hanychová porodila holčičku Rozárku. Ta nyní slaví své první narozeniny a samozřejmě se to neobešlo bez pořádné oslavy. Na ni dorazila celá rodina včetně babičky Veroniky Žilkové. S více detaily se Agáta svěřila exkluzivně pro eXtra.cz.

Agáta Hanychová společně se svou rodinou oslavila první narozeniny své dcerky Rozárky. Oslava se uskutečnila v rodinném kruhu doma na zahradě. Slavnost doplnil obří dort ve tvaru srdce, který pekla Agáta s dcerou Miou. Co více o oslavě řekla?


"Oslava byla skvělá, přišla celá rodina i babička. S Miou jsme Rozárce upekly dort. Rozárka dostala dřevěnou kuchyňku a spoustu dalších hraček," řekla Agáta pro eXtra.cz a zároveň dodala, že i ona sama dostala dárek. "Dneska ráno, když se Rozárka vzbudila, tak mi poprvé řekla 'máma'. To byl pro mě ten největší dárek," dodala na závěr Hanychová, která má Rozárku s Jaromírem Soukupem.

Doporučené video: Rozhovor s Agátou Hanychovou o tom, co udělala se šperky od Jaromíra Soukupa.

Vzorný Soukup

Soukup s Rozárkou také slavil, jen o pár dní dříve. Poté vzorně roční dceru odevzdal mamince, přesně v ten čas, jak byli domluveni. I mediální magnát si pro svou dcerku připravil oslavu, kde bylo plno balónků a dárků. Samozřejmě také nechyběl dort, jak Soukup ukázal na svém Instagramu.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy