Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Agáta opět v akci! Prachařová bude od března v televizi radit, jak přežít mateřství

+ Dalších 10 fotografií
Agátina poradna
Od března se bude na televizi Prima Love vysílat pořad Máma nad věcí, který bude moderovat matka dvou dětí Agáta Prachařová (33). Zábavný pořad bude mapovat období ženy od těhotenství až po nástup dítěte do školy. A v podání Agáty se máte na co těšit!

Nový zábavný pořad o mateřství bude obsahovat praktické zkušenosti matek i odborný pohled lékařů. Kromě zábavných rubrik pro děti na diváky čeká i rubrika Vaření, kam si Agáta (33) na pomoc přivede syna Kryšpína nebo svoji 94letou babičku. Ke slovu se dostanou i tatínkové, prarodiče, známé osobnosti i děti, které budou testovat hračky a zábavné atrakce.

Kromě testování hraček čekají na malé diváky i jejich rodiče kreativní dílny, kde se dozví spoustu nápadů na tvoření a tím pádem i nápadů, jak děti zabavit.

Agáta se bude věnovat i tématům, jako je shazování poporodních kil, zpevňování postavy, kojení nebo i to, jak zůstat pro partnera atraktivní.

Matka dvou dětí se zkušenostmi ze své třináctičlenné rodiny tedy vtipným způsobem poradí maminkám, které mají tendence se hroutit a pocit, že nic nezvládají. Protože nejlépe poradí ty ženy, které mají vlastní zkušenost, což Agáta stoprocentně splňuje. Spoustu zkušeností jí předala její maminka Veronika Žilková, která nyní žije se svým mužem Martinem Stropnickým v Izraeli.

Mohlo by vás zajímat

Další články