Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Agáta opět utekla Jakubovi a změnila si příjmení: O rozvodu už nepochybuje nikdo

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 16 fotografií
úprk
V Izraeli už je víc doma než v Praze. Aby také ne, když ji tam čeká pohoda, klid, žádné starosti a láskyplná maminčina náruč. Agáta Prachařová (34) opět prchla na Blízký východ. Je to snad proto, že domů po delší době dorazil manžel Jakub (36)? U Prachařových to vypadá, jako by se odteď manželé plánovaně v jejich domě jenom míjeli.

V Izraeli u maminky Veroniky a otčíma Martina Stropnického je Agáta (34) s dětmi už jako doma. Od května tam vyrazily už potřetí. Nejen že si Agáta tuto zemi zamilovala kvůli moři, teplu, surfování a nočnímu životu, pro bývalou modelku už je Izrael jakýmsi útočištěm.

Manželství, které je zřejmě v troskách, se Agáta už rozhodla nezachraňovat, a proto, když se její manžel Jakub objevil doma, ona v tu chvíli vyrazila s kufry na letiště. Zdá se tedy, že se manželé dohodli na "střídavé péči" o jejich vilu v pražském Suchdole. Oba dva se totiž pod jednou střechou zřejmě už nesnesou.

Agáta Prachařová má příjmení po manželovi už jenom v dokladech. Na svém Instagramu je zase Hanychová, což jasně vypovídá o tom, že s Jakubem už nechce mít nic společného. Podle všeho se naplňují slova Agátiny kamarádky, která prozradila, že mamince Kryšpína (8) a Mii (2) došly nervy a neustálé ponižování od Prachaře už si nenechala líbit.

Související články

Další články