Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Agáta objasnila, proč ukázala obličej dcery. Je jasné, že s Jakubem už nepočítá

Zdroj: Instagram
+ Dalších 31 fotografií
Krize
Agáta (34) všem vyrazila dech, když zveřejnila fotku, kde je vidět obličej její dcerky Mii, kterou má s Jakubem Prachařem (35). Jako by se nechumelilo ukázala svého blonďatého andílka, kterého od jejího narození fotila na sociální sítě zásadně zezadu. A nyní na Instagramu uvedla, co ji k tomu vedlo.

Agáta Prachařová nyní prožívá krizi s manželem Jakubem a tak se stáhla z Prahy a odjela i s dětmi za maminkou Veronikou Žilkovou do Izraele, kde blonďatá herečka momentálně žije s manželem Martinem Stropnickým.

Právě na dovolené v Izraeli ukázala poprvé světu svoji téměř dvouletou dceru Miu. To všechny překvapilo, jelikož se Agáta nechala slyšet, že holčičku nikdy neukáže. Možná právě probíhající krize s Jakubem ji dohnala k tomuto rozhodnutí. Na svém Instagramu však objasnila, proč to udělala. A vysvětlení není pochopitelně nijak složité.

„Moje a ano ukázala jsem ji až když jsem chtěla já…,“ napsala pod další fotkou, kde se Mia směje na celé kolo a Agátě jako mamince to neskutečně sluší. Z jejího výroku je jasné, že toto rozhodnutí udělala jen ona sama a na názor Jakuba (35) se zřejmě asi neohlížela. Prachařová (34) se už zkrátka chová jako single máma.

V její těžké situaci ji alespoň mohou hřát na srdci pochvalné komentáře od stovek lidí, kteří jsou z malé Mii naprosto paf.

Související články

Další články