Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Agáta o vztahu se Soukupem: Jsem v šoku, jak na nás lidé reagují. Jednu výtku bych ale měla, říká

Agáta a Jaromír jsou zpátky v Česku.
Zdroj: se souhlasem Agáty Hanychové
+ Dalších 7 fotografií
vztah

Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53) už nějaký ten pátek tvoří pár. Ačkoliv jejich láska nejprve všechny šokovala, nyní už se karta obrátila a modelčiny fanynky jí nového partnera chválí. Sama Agáta pro eXtra.cz prozradila, že má pod fotkami na Instagramu spoustu pozitivních komentářů.

Fanynky jsou nadšené

Když se tahle na pohled nesourodá dvojice dala dohromady, lidé jen kroutili hlavami a mysleli si, že jde jen o vtip. Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem však již několikrát dokázali, že svůj vztah myslí vážně.

Sama modelka přiznala, že jsou v šoku z toho, jak na ně lidé reagují. "Já jsem z toho v šoku, že nás lidi jako pár milují. Vždycky jsem měla pod fotkama hodně hejtů, protože jsem zpočátku vztahu měla vypnuté komentáře, ale teď už nemusím, protože jsou pozitivní. Jsem ráda, že nás lidi strávili a zvykli si na nás," uvedla pro eXtra.cz.

Jednu výtku by však ke svým fanynkám půvabná brunetka měla. "Jediné, co mě štve, je, že si lidi myslí, že Mirkovi vadí, že natáčím videa na Instagram. Mirek mi sjíždí reels a baví ho to. To je jediná výtka, kterou bych k mým holkám měla," řekla dcera Veroniky Žilkové a dodala, že z Mirka už je influencer. "I když on jím být nemusí. Jemu stačí televize…," směje se.

Dovolená snů

Agáta s Jaromírem si užívají svou lásku naplno. Více než měsíc trávila dvojice u moře ve Španělsku a následně na pár dnů odjela obdivovat krásy slavného amerického velkoměsta.

Ačkoliv to nebylo poprvé, co byla Agáta v New Yorku, tentokrát to bylo jiné. A nejde jen o to, že tam byla se svou novou láskou, Jaromírem. "Tentokrát to bylo jiné, protože jsem město projela na kole. Předtím jsem jezdila buď taxíkem, nebo metrem. A i když je jízda na kole pro mě nebezpečná, protože to neumím, tak jsem si to moc užila," vysvětlila modelka pro eXtra.cz.

Ani za velkou louží nezapomněla Hanychová na své fanynky a pochlubila se na Instagramu hned několika videi z místa.

Jak to začalo jiskřit?

Magazínu Exkluziv, který patří do Soukupovy mediální stáje, poskytli společný rozhovor, v němž prozradili detaily svého vztahu. "Na první rande jsme šli do restaurace, kde nás potkalo dost lidí, takže bylo jasné, že to praskne. Upřímně řečeno, oba máme v tomto ohledu dost zkušeností a já jsem věděl, že nějakým skrýváním Aguš urazím, což jsem nechtěl. Jí je to ale jedno," svěřil se Soukup.

Jejich vztah nabral na obrátkách raketovou rychlostí a zdá se být mimořádně intenzivní. Jaromír vedle Agáty viditelně omládl a je samý úsměv, i když připustil, že už se stačili i pohádat. "Pohádali jsme se šestkrát za hodinu," upřesnil Soukup pro svůj časopis zvesela.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy