Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Agáta o svých třech dětech: Kryšpín je rozežraný, Mia rozmazlená a Róza obojí

Agáta se svými třemi dětmi Kryšpínem, Miou a nejmladší Rozárkou
Zdroj: Se souhlasem Agáta Hanychová
+ Dalších 6 fotografií
agáta a jaromír

Influencerka Agáta Hanychová (38) je zaneprázdněnost sama, jsou ale chvilky, které věnuje svým fanouškům nejen přes displej svého mobilu, ale také třeba v časopise. Modelka poskytla rozhovor Instinktu, kde promluvila o vlastnostech svých dětí. S Kryšpínem a Miou srovnala malou Rozárku, která má z obou svých sourozenců něco. 

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup (54) na sebe prozradili dost zajímavých věcí pro časopis Instinkt. Dokonce došlo na slova o dětech, na které jejich maminka práskla ne úplně dobré vlastnosti.

Rozárka je samé překvapení

„Roza je kombinací Mii a Kryšpína. Kryšpín je rozežranej, Mia rozmazlená a Roza je rozežraná a rozmazlená holčička,“ řekla se smíchem na tváři jejich maminka Agáta Hanychová, která to však myslela dobře. S Jaromírem se zatím s Rozárkou ještě pořád v domácnosti sžívají, ale Agáta se netají tím, že by chtěla další děti. „Mě mateřství hrozně baví. Klidně bych měla dětí jako smetí,“ prozradila Agáta. Jaromír ale její nadšení nesdílí. „Já se k tomu nevyjadřuju. Jak jsem říkal, moc neplánuju. Teď máme Rozárku, napřed se s ní musíme sžít a pak se uvidí,“ řekl Soukup, který má ještě dvě děti z předchozího vztahu.

Dceru Rozárku ale Jaromír rozhodně nezapře. Když ji Agáta sdílela se světem na svém Instagramu, tak se strhla lavina komentářů, že je podobou celý tatínek. „Ten spokojený výraz. Úplně stejný výraz jako měl tatínek, když jste vyrazily na výlet do práce,“ tvrdila například jedna z fanynek.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy