Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Agáta o chůvě pro miminko: Mít výpomoc není zločin a chci Filipínku, má jasno

Agáta Hanychová si přeje chůvu filipínku.
Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové
+ Dalších 5 fotografií
Chůva

Agáta Hanychová (37) nás opět na svém Instagramu obohatila o další živák. Tentokrát točila z auta, kde jí řidiče dělal její věrný manažer Josef Koudelka. Protože se Agátě pomalu, ale jistě blíží termín porodu, tak otázky od fanoušků směřovaly hlavně na miminko. Fakt, že bude chtít mít chůvu hned od začátku, zřejmě není u Agáty překvapením, zajímavostí ale je, že nechce ženu české národnosti, nýbrž Filipínku. 

Chůva není zločin

"Ano. Já chci mít Filipínku, protože budu mít přeci jenom tři děti, tak bych chtěla Filipínku, aby mi pomohla s domácností. Jaromír je taky zaneprázdněný, takže já ji potřebuji. Myslím si, že chůva není zločin," svěřila se Agáta Hanychová ve svém živáku na Instagramu.

Pověrčivá Agáta

Zanedlouho ji totiž čeká třetí porod a podle jejích slov tři děti nebude zvládat. Agáta by měla rodit zhruba za dva měsíce, doma ale ještě nemá nic koupeného. "Jsem hrozně pověrčivá, takže věci a pokojíček začnu zařizovat až po porodu," přiznala.

Nedávno se nechala slyšet, že třetí porod ji vlastně tak nějak nechává v klidu. "Je to už moje třetí těhotenství, takže to tak úplně neprožívám," řekla Agáta eXtra.cz, která čeká holčičku se svým přítelem Jaromírem Soukupem.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy